MB Station adresa Pod Harfou 9, 190 00, Praha 9
MB Station telefon +420 776 068 882 | +420 773 235 235

Servis sportovních a luxusních vozů


Na přání našich klientů zajišťujeme servis také dalších luxusních a sportovních automobilů.

Rádi vám zajistíme servis pro značky:

 • BMW
 • Audi
 • Porsche
 • Jaguár
 • Land Rover
 • a dalšíPick up servis

Naší snahou je, nabízet klientům co nejlepší a nejkvalitnější servis, což byl důvod pro zavedení služby Pick up.

V případě, že vaše vozidlo je nepojízdné, nebo potřebuje zajistit jen běžnou údržbu, jsme schopni vyslat pro váš vůz technika, který jej vyzvedne, zajistí servis a opět doveze na určené místo a čas. Tato služba je zpoplatněna zvlášť, a proto prosím volejte pro podrobnou kalkulaci.

Pro vytvoření kalkulace potřebujeme znát:

 • typ vozu, a jeho stav, (pojizdný, nebo nepojízdný)
 • Místo a čas vyzvednutí
 • Požadovaný zákrok
 • Místo a čas vrácení

V případě zajištění technické prohlídky, vyzvedáváme vůz u klienta v dopoledních hodinách, a vracíme těsně po obědě, nebo dle dohody.
Servis automatických převodovek


V našem servisu jsme vybavění jak technologicky, tak odborně na profesionální servis automatických převodovek.
Montáže doplňků


Přestože vozy značek, které servisujeme, jsou obvykle vybeny velmi dobře, do některých je možné doplnit výbavu další, například vyhřívaná sedadla, zpětné kamery, noční vidění, inteligentní světlomety, navigační systém, multimediální systém, rozpoznání dětské sedačky a mnoho dalšího.

Často žádané jsou například faceliftové přestavby, nebo pokud vaše vozidlo není vybaveno navigačním systémem, múžeme tento systém dodatečně namontovat. Originální navigační systémy nenabízí jen rozšíření o funkce navigace, ale především multimediální rozhraní, kde je možné přehrávat různá media, jak zvuková, tak i obrazová, a připojení telefonu přes bluetooth.To přináší nejen komfortnější, ale i bezpečnější cestování. Jelikož doba se nezastavitelně žene dopředu, tak je také možné změnit svůj stávající zastaralý systém na novější, který využívají vozidla o jednu až dvě generace mladší. Změna je většinou v kvalitě navigace a rozšířené možnosti multimediálních rozhraní.

Některé modely jsou vybaveny nočním viděním. To umožňuje lepší viditelnost a tím i vyšší bezpečnost. Většina techno systému, již sama detekuje chodce či zvěř a nejen, že upozorní vás jako řidiče, tím že se automaticky spustí a označí člověka či zvíře na obrazovce, ale v případě osoby na silnici, upozorní i ji samotnou, a to zablikáním vnějšího reflektoru jejím směrem. I takto složitý systém je možné do vozu implementovat.

TV tunery a internetové připojení

Rádi vám zajistíme dodávku modernějšího multimediálního centra, které je možné využít nejen jako handsfree pro váš telefon, ale také ke sledování internetu, televize, či rozhlasu. Podrobná navigace včetně mapových podkladů je samozřejmá.
Mytí a leštění vozů


Naším přáním je, aby si klienti odváželi svá vozidla z našeho servisu vždy v prvotřídním stavu nejen po stránce technické, ale také čistá, proto na přání zajistíme luxování a tepování interieru, leštění a impregnaci karoserie, případně ošetření prostředky, které pomohou ke zlepšení komfortu nejen uživatele, ale i vozu. V našem servisu je možné aplikovat prostředek Atomium, nebo některý z kosmetických přípravků na bázi nanotechnologie.
Financování koupě vozidla


Rádi pro vás připravíme financování koupě ať už nového, nebo ojetého vozidla.

Možnosti jsou:

 • leasing
 • úvěrová smlouva
 • operativní leasingPod Harfou 9
190 00 Praha 9
+420 776 068 882
+420 773 235 235
IČO 01880098
DIČ CZ01880098